top of page
O NÁS
Nepojmenovaný_4.png

CHOVATELSKÁ STANICE GUARD DREAM

Vítáme vás na stránkách chovatelské stanice Guard Dream (v překladu Strážce snu ). 

Chovatelskou stanici máme  mezinárodně registrovanou pod FCI, jsme členy Moloss klubu.

Naši smečku tvoří fenky Aisha CC Diamont Ebony, Annia Guardian of JLB Stable, Ginna Guard Dream a pes importovaný z Itálie Barrius Heroes.

Všichni naši psi jsou součástí rodiny a jsou s námi v každodenním kontaktu, bydlí s námi v domě a mají k dispozici obrovskou zahradu, kde žijí na volno, žádné kotce u nás nenajdete. Jsou krmeni kvalitní stravou (BARF), mají odbornou lékařskou péči, ale hlavně milující rodinu a zázemí.

Vždycky bylo, je a bude pro nás důležité zdraví našich chovných jedinců. Pokud se u některých psů,  nebo fenek vyskytne zdravotní problém, jsou nekompromisně vyloučeni z chovu,  avšak jsou nadále naším  milovaným členem rodiny!

Naším cílem je chov zdravých, krásných Cane Corso, kteří budou dělat páníčkům radost, ať už jako mazlíčci a členové rodiny, nebo při sportu a na výstavách.

Chovatelská stanice Cane Corso
štěňata vrh A Guard Dream
Nepojmenovaný_4.png

CHOVATELSKÁ GRAFIKA 

 Ve volném čase se zabývám tvorbou grafiky pro chovatele. Nabízím zpracování webových stránek a grafické prezentace na sociální sítě, ať už se jedná o prezentační letáčky očekávaných vrhů, chovných jedinců, prezentace chovatelských stanic, vizitky, reklamní bannery, loga, PFka a jiné.

grafika pro chovatele
grafika pro chovatele
grafika pro chovatele
grafika pro chovatele
bottom of page