top of page
ŠTĚNĚ OD NÁS

Všichni budoucí majitelé našich štěňátek jsou srdečně vítáni v naší chovatelské stanici, aby viděli v jakých podmínkách žijí naši psi i štěňátka. Mohou si osobně přijet vybrat to své miminko, mohou si vybrat i jméno podle příslušného začátečního písmene vrhu.

Co můžete čekat od nás.

- kupní smlouvu

- informace o rodičích štěňátek (rodokmeny, zdravotní testy matky i otce)

- každé štěňátko je v 6.týdnu života prohlédnuto určeným členem výboru Moloss klubu

- domácí odchov štěňátek s možností venkovního výběhu

- vymazlená a plně socializovaná štěňátka, zvyklá na běžné zvuky v domácnosti i ve venkovním prostředí, jízdu autem, soužití v lidské i psí smečce

- každý majitel obdrží manuál (péče o Cane Corso, výchova štěňátka, krmení štěňat, krmení štěňat u nás - jídelníček)

- všechna štěňátka dostanou průkaz původu a pas EU (očkovací průkaz)

- všechna štěňátka budou čipovaná, očkovaná a odčervená

- všechna štěňátka dostanou na cestu krmení na které byla zvyklá a startovací balíček

- podrobný popis denního režimu štěňátka ( jeho návyky, časový rozpis krmení apod.)

- štěňátka  z naší chovatelské stanice budou odcházet ve věku 7 -8 týdnů

- zaručujeme chovatelskou podporu a pomoc po celý jeho život

- v případě zájmu nabízím prezentaci na našich webových stránkách, pomoc při uchovnění, s výchovou...

..

Velice rádi zůstaneme  s novými majiteli v kontaktu, aby jsme mohli sdílet veškeré radosti, starosti. Těšíme se z každé fotky a každé zprávy jak naše štěňátka prospívají a rovněž pomáháme řešit problémy, pokud se nějaké vyskytnou.

Co očekáváme od Vás.

Všechna štěňátka odchovaná v naší chovatelské stanici jsou chována ve výborných podmínkách, jsou udržována v teple a čistotě, krmena jen tím nejkvalitnějším krmivem. Během jejich dvouměsíčního vývoje u nás, než se dostanou k vám, je jim věnována veškerá naše pozornost a čas. 

Proto požadujeme i od budoucích majitelů, aby dodrželi standard, na který byla štěňátka zvyklá u nás. Potřebují spoustu lásky a pozornosti. Vybíráme a upřednostňujeme rodiny, které jsou ochotny trochu slevit ze svého komfortu a povolit štěňátku pobyt v domácnosti, v přítomnosti rodiny. V žádném případě neprodáme štěňátko kde by bylo celodenně a celoročně drženo v kotci.

V období narození štěňátek budeme rádi, pokud zájemce potvrdí své rozhodnutí zálohou ve výši 1/3 kupní ceny. Je to pro nás znamení, že své rozhodnutí bere vážně a tím pádem má u nás štěně stoprocentně rezervované. Vše bude podchyceno v kupní smlouvě.

Prosíme každého zájemce, aby nás seznámil se svými úmysly, co plánuje dělat v budoucnosti s naším štěňátkem. Je to velmi důležité, abychom uměli poradit a správně vybrat to pravé, protože štěňátka se rodí s různými povahami a v různé exteriérové ​​kvalitě.

Od čeho se odvíjí cena štěněte.

Cena každého jednotlivého štěněte se může lišit. Odvíjí se dle kvality rodičů i samotného štěněte. Především dle linie, exteriéru, genetiky, popřípadě i s přihlédnutím na náklady spojené se zahraničním krytím, importem, či ceny rodičů. Cenu ovlivňuje i kvalita každého jedince.

Přestože spojujeme  jen zdravé a testované jedince, v ojedinělých případech se může projevit nějaká odchylka od standardu o které jsme netušili. Každá taková odchylka, objeví-li se v době prodeje je na ni nový majitel upozorněn a zvýhodňuje cenu štěňátka. Samozřejmě i nestandardní štěňátko je schopno zcela uspokojit touhu majitele po skvělém společníkovi a milovaném členovi rodiny, není však možné jej použít dále k chovu, byť je stejně papírově zaregistrováno jako jeho sourozenci.

Upozorňuji zájemce, že všechna štěňátka se rodí s nárokem na FCI rodokmen a proto požadavek o nevystavení rodokmenu, případně jeho odmítnutí, aby byla cena štěňátka nižší, není akceptovatelná.

Pokud máte další dotazy, zavolejte, nebo napište. 

bottom of page